EPSON RESIN

Nová séria s revolučnými Resin atramentmi Epson UltraChrome RS, ktoré ponúkajú podporu širokej škály materiálov.

Riešenie pre profesionálov

Ideálne riešenie pre signage a profesionálnu grafiku, designové agentúry, tlač tapiet a produkciu fotografií. Atrament na báze vody, ktorý je bez zápachu, je možné používať aj v prostredí vyžadujúcom zvláštnu obozretnosť, ako sú školy, nemocnice a hotely.

epson tlačiareň

Výnimočný výkon

S tlačovými hlavami vymeniteľnými používateľom dokážete najlepšie využiť svoj produkčný čas, dajú sa totiž jednoducho vymeniť v priebehu 60 minút – bez špeciálneho náradia. Tlačiareň SC-R5010 ponúka aj veľkokapacitné riešenie atramentu (1,5-litrové atramentové vrecká) na skrátenie prestojov tlačiarne, zvýšenie pohodlia a zníženie nákladov na atrament. Inovatívny ultrazvukový detektor znižuje riziko zlyhania tlačovej hlavy, zatiaľ čo technológia NVT (technológia kontroly trysiek NVT) v prípade potreby automaticky kompenzuje zablokovanú trysku.

Atramenty na vodnej báze organickej živice

Ponúkajúce konzistentné farebné odtiene, rýchle schnutie a odolnosť voči poškrabaniu.

Bez obsahu nebezpečných látok

V atramentoch niesú použité reaktívne monoméry, neobsahujú ťažké kovy, sú nehorľavé a vďaka nulovému obsahu látok znečisťujúcich ovzdušie nevyžadujú vetranie

Recyklácia

Všetky produkty EPSON vyhovujú smernici WEEE z roku 2005. Pre doplňujúce položky, ako sú napríklad zásobníky, zaviedla spoločnosť EPSON zberný systém , ktorý zabezpečuje bezpečné vrátenie prázdnych zásobníkov

Ohľaduplná k životnému prostrediu

Tlačiarne aj atramenty sú navrhnuté s ohľadom na čo najmenší vplyv na zdravie aj životné prostredie. Dokladom tohto snaženia sú aj získané medzinárodné certifikácie GreenGuard Gold, AgBB a French-VOC!

epson tlačiareň

Navštívte náš showroom.

Predvedieme Vám tlač aj materiály.

Objavte tlačiarne EPSON

Spoznajte jednotlivé modely rady SC-R5010!

epson sc r5000

EPSON SC-R5010

Šírka tlače - 1,626m
1,5L zásobníky
Váha role až 45kg
Veľkosť kvapky 4,9pl
6 Farieb

epson tlačiareň

EPSON SC-R5010L

Šírka tlače - 1,626m
2x1,5L zásobníky
Váha role až 45kg
Veľkosť kvapky 4,9pl
6 Farieb

Potrebujete poradiť?

Máte otázky? Potrebujete poradiť? Napíšte nám pomocou kontaktného formulára!