O nás - TEPEDE Green

Už viac ako 27 rokov

TEPEDE Slovakia s.r.o. je už 27 rokov súčasťou silnej európskej skupiny TEPEDE, združujúcej spoločnosti, ktoré sa vo viac ako 10-tich štátoch zaoberajú predajom veľkoformátových tlačových materiálov, veľkoformátových zariadení a celých riešení pre veľkoformátovú digitálnu tlač.
tepede logo

Kvalitné služby a profesionálny prístup

Svojim zákazníkom dodávame nielen banery, rollupy, letáky a iné tlačové materiály, ale aj kompletné technológie, ktorých súčasťou sú zariadenie, softvér, spotrebný materiál a samozrejmosťou je záručný i pozáručný servis a množstvo informácií. Naši klienti tak dostávajú kompletný balík technického riešenia a know-how podľa svojich požiadaviek.

V tíme TEPEDE sme všetci orientovaní na zákazníka a jeho potreby. V priebehu rokov sme získali veľa odborných znalostí a skúseností a taktiež sme držiteľmi množstva odborných certifikátov.

ekológia

Myslíme na prírodu!

Vytvorili sme súbor štandardov, ktoré musia spĺňať všetky produkty a technológie označované ako TEPEDE GREEN, aby sme dokázali zabezpečiť čo najvyššiu úroveň ochrany životného prostredia aj zdravia. Navyše zavádzame pracovné postupy a interné smernice, vďaka ktorým aktívne prispievame k ochrane prírody

Showroom v Bratislave

V sídle našej spoločnosti na Pluhovej 10/A v Bratislave, máme pre Vás pripravený showroom, v ktorom sú k dispozícii viaceré tlačiarne, zariadenia a vzorky. Tlačiarne slúžia na živé prezentácie pre potencionálnych kupúcich a pre tlač rôznych vzoriek médií. Zároveň tlačiarne v showroome slúžia pre našich zákazníkov ako náhradné zariadenia v prípade výpadku u nás zakúpených tlačiarní.

showroom tlačiarne

Novinky do emailu

Registrujte sa pre získavanie najnovších informácii!

decal think green logo
hp logo
epson exceed your vision
tepede logo